SsangYong uvádí na trh elektrické SUV Torres EVX

Jihokorejská automobilka SsangYong u nás v loňském roce uvedla model Torres se spalovacím motorem. Dnes se na český trh dostává Torres EVX – elektrická varianta tohoto oblíbeného modelu.

Novinka si zachovává přednosti svého benzínového sourozence, jako je prostorný interiér, robustní konstrukce, bezpečnost a spolehlivost. Navíc přidává nové designové prvky ve stylu „high tech“ v interiéru i exteriéru a to nejlepší z elektromobility: tichý a plynulý chod, nulové emise a nižší provozní náklady.

Stejně jako ostatní modely SsangYong si Torres EVX drží atraktivní poměr cena a hodnota vozu. Zaujme designem, praktičností, prostorností interiéru i zavazadlového prostoru (základní objem 839 litrů) nebo třeba nadstandardně vysokou zárukou na baterii (10 let nebo 1 milion km). Toto nové elektrické SUV dostalo v Česku základní cenu 879 900 Kč.

V této ceně výbava zahrnuje adaptivní tempomat, 12,3" LCD digitální přístrojový panel, 12,3" Smart Audio Multimedia systém, dvouzónovou automatickou klimatizaci, LED přední světlomety nebo třeba zadní HD parkovací kameru.