SMARTEV CDS s.r.o. - Tým nadšenců do elektromobility

SMARTEV CDS s.r.o. - Jsme tým nadšenců do elektromobility se zkušenostmi s vývojem řešení pro automobilový průmysl od roku 2001 (měření spotřeby PHM, GPS monitoring vozidel, řízení nabíjecích stanic pro elekromobily, vyúčtování a platby za nabíjení elektromobilů).

Podporujeme budování husté sítě nabíjecích stanic pro pohodlnou jízdu jakýmkoliv elektromobilem včetně bezpečného nabíjení doma nebo v kanceláři. Dodáme nejkvalitnější nabíjecí stanice na trhu s řízením pro optimální nabíjení a spotřebu pro každého řidiče elektromobilu.

 

Jak pracujeme?

 

Připravíme konkrétní návrh řešení nabíjení pro daný objekt a řidiče elektromobilu, provedeme kompletní přípravu a realizaci dodávky nabíjecích stanic. Podporujeme využívání obnovitelných zdrojů pro nabíjení elektromobilů, instalaci nabíjecích stanic v projektech Smart City a implementaci našich aplikací do inteligentního ovládání budov.

 

V ČR a SR zastupujeme výrobce stanic EV METER, který vyrábí unikátní nabíjecí stanice pro veřejná místa, hotely, parkoviště s otevřeným platebním systémem, kde je možno za nabíjení platit běžnými platebními kartami, věrnostními kartami, službou ApplePay, GooglePay a dalšími moderními platebními metodami.

 

www.smartev.cz

 

www.evmeter.cz