MITSUBISHI NA E-SALONU 2021

MITSUBISHI NA E-SALONU 2021

ECLIPSE CROSS PHEV S WALLBOXEM ZDARMA

 

Mitsubishi přichází s exkluzivní nabídkou v průběhu odborné výstavy e-SALON 2021, která se bude konat od 11. do 14. listopadu na výstavišti v Letňanech.

Návštěvníkům e-SALONu nabízí wallbox Pure od společnosti Webasto zdarma při objednání modelu Eclipse Cross PHEV v průběhu výstavy, nebo do konce listopadu 2021. Nabídka platí pro zákazníky, kteří se v tomto období prokážou kuponem získaným právě na e-SALONu.

V rámci nabídky Mitsubishi se mohou zákazníci těšit také na Limitovanou edici CHARGE EDITION s akčním příslušenstvím a nabíjecí kartou zdarma.

 

Nový Eclipse Cross PHEV je jasná volba pro ty, kteří si chtějí každý den užívat malá i velká dobrodružství společně se svým vozem.

 

Jeho jedinečný systém pohonu 4x4 S-AWC, který již tolikráte dominoval mezinárodním rallyovým soutěžím i nyní úspěšně vzdoruje konkurenci na světové scéně. Elektrický pohon, zaznamenávající stále nová světová technologická prvenství a rekordy dnes stojí v popředí celého odvětví. Obě tyto historické cesty se nyní protínají a míří společně do nové budoucnosti.

 

Díky inovativní technologii V2H a palubní zásuvce o výkonu až 1500 W pak můžete z vozu napájet elektrická zařízení a spotřebiče při pobytu venku mimo dosah elektrické rozvodné sítě. Poslouží též jako spolehlivý zdroj elektřiny v nouzových situacích. Vozidlo tak může plnit roli akumulátoru pohánějícího i celou domácnost za pomoci uložené elektřiny. A jelikož Eclipse Cross PHEV si dokáže vyrábět elektřinu sám z paliva, po úplném nabití a natankování může běžné domácnosti zajistit dost energie s příkonem až 10 kWh.

 

Na e-SALONu nebude chybět ani tradiční soutěž pro návštěvníky o testovací víkend s Eclipsem Cross PHEV s plnou nádrží zdarma.