Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat dnes

Již popáté se v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA uskuteční od 9. do 12. listopadu největší přehlídka čisté mobility v Česku, e-SALON 2023. Nejbohatší účast elektromobilů, hybridních a dalších ekologických vozidel a dopravních prostředků doplní také dobíjecí technologie a exponáty spojené s elektromobilitou a její infrastrukturou.

Desítky světových i tuzemských značek zaplní pět hal výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Elektromobily a hybridy doplní také přehlídka elektromotorek, elektrokol a dalších vozítek na alternativní pohon. Některé ze značek představí právě na pražském veletrhu e-SALON své nejžhavější modely v národních premiérách. Nebude chybět ani poutavý program pro odborníky i širokou veřejnost.

Mnoho zajímavých produktů veletrhu je k dispozici také na webovém portálu Shopex.cz. Jeho prostřednictvím mají nejen návštěvníci veletrhu e-SALON jedinečnou příležitost získat výrobky, které budou vystaveny právě na akci. Tato marketplace platforma nabízí spoustu výhod.

Veletržní produkty je možné nakupovat nejen během konání akce, ale také po celý rok, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Navíc za konkurenceschopné ceny, kdy nechybí pravidelné slevy, akce či speciální nabídky. Shopex.cz klade také důraz na bezpečnost transakcí zákazníků a nabízí zabezpečené platební brány. Díky spolupráci s prověřenými prodejci, především z řad vystavovatelů na letňanských veletrzích, jsou zásilky doručovány spolehlivě a rychle. Stačí si jen vybrat z široké nabídky. Více na www.shopex.cz.