ElektrickeVozy.cz – webový magazín o dopravě budoucnosti

Svět se neustále mění a měnit se bude i do budoucna. Máme před sebou další velkou změnu,

tentokrát v dopravě? Nahradí elektřina spalovací pohon kompletně nebo bude elektromotor jen doplňovat současné motory?

Nejen to, ale mnohem více rozebírá moderní webový magazín ElektrickeVozy.cz a vy můžete být také u toho. Je to velmi jednoduché. Stačí pravidelně sledovat přímo webové stránky ElektrickeVozy.cz nebo sociální sítě tohoto magazínu – Facebook, Instagram, Twitter. A nic důležitého vám neunikne. Ale hlavně, můžete o společném tématu diskutovat s ostatními čtenáři a vyměňovat si své názory a zkušenosti, protože především o tom jakákoliv evoluce je.

Je to již 7 let, kdy si čtenáři mohli na stránkách ElektrickeVozy.cz přečíst první článek o tom, že budoucnost dopravy je v elektřině. “Vytušili jsme to čistě srdcem, protože tehdy ještě budoucnost elektromobilů byla hodně nejasná a spíše to vypadalo jako slepá ulička. Ale světe div se, je rok 2018 a budoucnost dopravy podle mnohých odborných názorů je opravdu v elektrickém pohonu, ať už plně elektrickém nebo alespoň částečně elektrickém, tzv. hybridním. Z průkopnického webu jsme se stali i jedním z největších informačních webů obecně o jakýchkoliv elektrických vozech. Měsíčně nás čte již přes 100 tisíc čtenářů.” říká Luboš Srb, zakladatel a vedoucí projektu ElektrickeVozy.cz.

Co všechno se na stránkách ElektrickeVozy.cz dozvíte? Prakticky vše důležité – od kratičkých novinek, přes představení nových elektrických aut a dalších typů vozidel, až po praktické testy a různé názory či zkušenosti redaktorů se vším, co pohání elektřina. Webový magazín ElektrickeVozy.cz přibližuje aktuální dění nejen kolem rozvoje elektromobility, ale obecně kolem elektrifikace vozidel v České republice i ve světě. Je právě elektřina tím, co bude pohánět veškerou dopravu nové éry. Přesvědčte se o tom sami.