Čtěte největší web o elektromobilech v Česku, Elektrickevozy.cz!

Elektrickevozy.cz je největší český online magazín o elektromobilech, elektrifikaci a dopravě budoucnosti, který funguje již od roku 2011 a od samého začátku patří do ekosystému největších technologických online magazínů (Mobilizujeme.cz, Inteligentnisvet.cz, Elektrickevozy.cz).

Elektromobilová revoluce je v plném proudu a s příchodem covidu, polovodičové krize, ale také války Ruska na Ukrajině se ještě umocnila její závažnost a neodkladnost. Dnes už není otázkou, zda-li je budoucnost ve spalování fosilních paliv nebo v pohánění aut elektromotorem a baterií, ale diskutuje se o samotném způsobu provedení.

Nejdůležitější otázkou tedy je, jak tuto transformaci k udržitelné dopravě v čele s elektromobily provést co možná nejlépe s ohledem na životní prostředí, ekonomiku, uživatelskou přívětivost, ale také například státní bezpečnost – abychom nebyli v Evropě závislí na ropě a plynu z Ruska, ale nenahradili to závislostí za vzácné kovy (používané u baterií) z Číny či solární panely, které jsou vyráběny převážně taktéž touto mocností.

Samozřejmě, že přechod od spalovacích aut k těm elektrickým nebude bez problémů a emocí. Lidé nebudou řešit jen to, kolik stojí elektromobil, jak daleko dojede, nebo jak rychle se nabíjí, ale již nyní se řeší mnohem více otázek, na které postupně přicházejí odpovědi. A vlastně nejde jen o auto coby dopravní prostředek, ale také například o zdroj energie, kde přichází do hry fotovoltaika, či bateriové úložiště.

Pokud si nechcete nechat ujít největší změny v historii automobilového průmyslu, tak sledujte web www.elektrickevozy.cz, který je absolutní jedničkou nejen z pohledu nejčerstvějších a nejobsáhlejších zpráv, podrobných testů a představení nejnovějších produktů na trhu, ale také jedničkou se čteností přes 500 tisíc návštěv měsíčně. Sledujte s námi to nejzajímavější, co se na poli elektromobility, udržitelné dopravy a čisté energie odehrává!