Najdete na veletrhu - e-SALON


NOVÁ MAZDA MX-30. ZCELA ELEKTRICKÁ. GENIÁLNĚ JINÁ! POZNEJTE ROZDÍL.

Vystavovatel: AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

Zcela nová Mazda MX-30 je navržena tak, aby splnila každodenní potřeby aktivních městských rodin i jednotlivců. Je moderní a stylová zvnějšku a prostorná uvnitř, nabízí nejen mimořádnou ovladatelnost, ale současně vám poskytuje dojezd a všestrannost, které potřebujete pro svůj každodenní život.

 

Nová tvář designu Kodo

Elegantní exteriér

Nádherné řemeslné zpracování. Náš designový přístup Kodo začíná lidmi, kteří při své práci myslí právě na lidi, jako jste vy. Výsledkem je zcela nová Mazda MX-30: čisté linie, minimalistické křivky, moderní vůz, který vás i vaše spolucestující pohodlně provede celým dnem. A stylově z něj také vystoupíte – když se otevřou nekonvenční dveře, začnou se lidé okolo otáčet.

 

Duch značky Mazda. Elektrifikovaný.

Intuitivní ovladatelnost

Lehký akumulátor ve zcela nové Mazdě MX-30 byl vyroben tak, aby splňoval vaše každodenní potřeby a současně minimalizoval svůj vlastní dopad na životní prostředí. Když budete připraveni vyrazit, můžete se těšit na intuitivní ovladatelnost a sebejistou jízdu, která podnítí vaše smysly a pozdvihne vaši náladu.

 

Pohodlí na cestách

Budete se cítit jako doma

Interiér zcela nové Mazdy MX-30 je místo plné společných prožitků. Ať už jste sami nebo cestujete se společností, poskytnou vám jedinečné, kvalitní materiály a prostorný design ideální místo, ve kterém se můžete soustředit jen na to nejdůležitější.

 

Objevte novou aplikaci MYMAZDA

Připojená vždy a všude

Jako vlastník vozu Mazda MX-30 budete mezi prvními, kdo si bude moci vyzkoušet komfort našich nových služeb konektivity. V případě našeho prvního elektrického vozu to především znamená stav dojezdu, nabití baterie a zbývajícího času nabíjení. Ale kromě toho také funkce jako vyhledání vozu, vyhledání vlastní nabíjecí stanice nebo dálkové ovládání klimatizace.

 

Požitek z jízdy v elektromobilu

Skutečná Mazda

Mazda MX-30 je prodchnuta duchem Jinba-Ittai. Speciálně navržený systém G-Vectoring Control Plus pro elektromobily zajišťuje přesné a citlivé řízení, zatímco rozložení hmotnosti v poměru téměř 50:50 nabízí solidní výkonnost za všech okolností.

 

Dlouhodobý elektrický pohon

8letá záruka na akumulátor

Mazda MX-30 nabízí elektromobilitu s dlouhodobou spolehlivostí. Díky záruce na akumulátor na dobu 8 let nebo na 160 000 ujetých kilometrů si můžete být jisti tím, že společnost Mazda ručí za kvalitu svých elektrických akumulátorů.

 

NAVŠTIVTE SVÉHO PRODEJCE AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. v Praze 5 na Stodůlkách a přijďte si pro svůj nový elektromobil.

 

www.autojeremiasova.cz

 

 


Pražská energetika zavítá opět na veletrh e-SALON a bude ukazovat opravdové unikáty na poli elektromobility

Vystavovatel: Pražská energetika, a.s.

V naší expozici uvidíte ultrarychlou dobíjecí stanici o výkonu 300kW, která dokáže nabíjet elektromobily doslova za pár minut. Tato dobíjecí stanice bude navíc připojena k bateriovému úložišti, které zajišťuje plný výkon stanice při použití standardní domácí zásuvky. Ukážeme vám také žhavou novinku roku – elektrický vůz VW ID 3. Představíme vám jeden velký unikát – čistě elektrickou formuli se zrychlením 0 na 100 km/h za 2,7 sekundy. Pokud vše vyjde a situace nám to umožní, uvidíte na také našem stánku úplně první autonomní elektrickou formuli u nás. Představíme vám aktuální plán rozvoje sítě našich dobíjecích stanic PREpoint. Vysvětlíme vám, jak můžete dobíjet svůj vůz ve vlastní nebo firemní garáži pomocí PRE wallboxů. Předvedeme vám také moderní řešení pro pražské ulice a to chytrou lampu PRE, která nejenom svítí, ale také šíří signál Wi-Fi, má tlačítko pro přivolání pomoci v případě nouze a senzory hluku, teploty, prachu a vlhkosti. Nebudou samozřejmě chybět ani tolik populární elektrokola. Tak neváhejte a přijďte nás navštívit do stánku PRE.


Nejlevnější elektromobil s lithiovou baterií na trhu – elBlesk Tiger

Vystavovatel: BLOHMANN spol. s r.o.

elBlesk elektromobily letos na e-Salon přiváží horkou novinku elBlesk Tiger za neuvěřitelnou cenu 259.970 Kč vč. DPH. ABS, klimatizace, LED osvětlení, MP4 rádio s Bluetooth, elektrická okna, to vše je již v ceně.

Podnikáte? Máme pro vás užitkový elektromobil elBlesk Cenntro Metro s výměnnými nástavbami (boxem, korbou či sklápěčkou) s dojezdem až 200 km.

Dále si můžete vyzkoušet tříkolku elBlesk, která se ovládá pouze rukama a je možno ji řídit již od 15ti let. Tříkolka je proto velmi vhodná pro začátečníky, sváteční řidiče i osoby se sníženou pohyblivostí.

Více na: www.ELBLESK.cz