Najdete na veletrhu - e-SALON


Volvo Trucks

Vystavovatel: Volvo Group Czech Republic, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B04

Společnost Volvo Trucks nabízí nákladní bateriová vozidla od 12 t. Nákladní vozidla čistě na elektrický pohon vyrábíme sériově od roku 2019. V tomto roce jsme zahájili prodej vozidel „střední“ řady Volvo FL a FE Electric, která jsou vhodná především pro městskou distribuci a rozvoz či jako vozidla pro svoz odpadu. V září tohoto roku tedy 2022 začala společnost Volvo Trucks sériově vyrábět další elektrické modely tentokrát z těžké řady Volvo FH, FM a FMX Electric, které mají celkovou hmotnost soupravy až 44 t. Společnost Volvo Trucks dokáže pokrýt svými elektrickými modely celou škálu přepravních úkolů a jsme jedinou značkou, která nabízí svou ucelenou řadu v elektrické podobě. V Evropě nabízíme 5 modelů – Volvo FL Electric, Volvo FE Electric, Volvo FMX Electric, Volvo FM Electric a Volvo FH Electric. Nejtěžší a nejvýkonnější elektrické vozidlo je Volvo FH. Má trvalý výkon 490 kW, tři elektromotory a šest akumulátorů o celkové kapacitě 540 kWh. Tahač návěsů FH váží okolo deseti tun. Elektrická nákladní vozidla budou hrát zásadní roli při dosahování globálního cíle společnosti Volvo Trucks, a tím je, že v roce 2030 bude v Evropě 70 % všech nových prodaných nákladních vozidel bateriových nebo s vodíkovým palivovým článkem. Na e-salonu bude Volvo Trucks vystavovat 2 exponáty – Volvo FL Electric – model ze středně těžké řady vhodné pro distribuci a pak zástupce z řady těžké Volvo FM Electric, které je ideální pro kratší regionální přepravu. V nadcházejících letech uvidíme masivní posun v tomto odvětví. Věříme, že elektrifikace bude klíčovým motorem pro silniční přepravu s nulovými emisemi. Přechod na elektrický pohon znamená více obchodních příležitostí. Především v e-komerčních a výrobních společnostech je přechod na elektrická vozidla zásadní a vidíme, že jsou ochotni za přepravu svého zboží zaplatit více pokud bude přepravováno s nižší uhlíkovou stopou. Bližší informace a specifikace můžete najít na stránkách www.volvotrucks.cz nebo přímo u našich obchodních zástupců.


Elektrotechnická firma s nadstandardní kvalitou produktů a zákaznickým přístupem

Vystavovatel: Schrack Technik spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C03

I-Charge CION – produktová řada našich nabíjecích stanic. Nadstandardní kvalita, která zohledňuje všechny způsoby nasazení AC nabíjecích stanic.

Jednoduchá obsluha, atraktivní design, rychlé, bezproblémové a bezpečné nabití.

Přijďte nás navštívit a dozvíte se nejenom praktické informace o našich nabíjecích stanicích. Součástí expozice bude také VW e-Crafter, kterým rozvážíme zboží k našim zákazníkům.


Nekonečný dojezd elektromobilů – průlomová technologie elBox

Vystavovatel: elBlesk elektromobily - Hala - 3, Stánek - A03

Powerbanka pro Vaše auto?

Přesně to nabízí síť elBoxů. Unikátní technologie, jejíž premiérové představení bude v rámci veletrhu e-salon 2022.

Nabíjejte Váš vůz i za jízdy.

Čerpejte novou energii za pár vteřin.

Jezděte bez starostí z dojezdu.

Zajímá vás více informací?

Navštivte přednášku „Budoucnost elektromobility ve městech“ v rámci konference a buďte svědky následného odhalení na stánku elBlesk elektromobily (Hala 3 – stánek A3).


Moderní, Spolehlivé, Ekologické – TPC Industry Czech Republic a.s.

Vystavovatel: TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. - Hala - 3, Stánek - A12

Český výrobce komunální techniky v oblasti elektromobility. Aktuální výrobní program zahrnuje univerzální nosič nástaveb CITY II, vhodný pro použití v komunální sféře, průmyslu, stavebnictví a dalších aplikacích. Dále potom Malotraktor BROLS 1000, jedná se o stroj na pomezí Hobby a drobného zemědělství, opět se jedná o univerzální nástroj – sekání, mulčování, lehká orba, hrobkovač, postřiky, plužení, úklid sněhu a další. Našim cílem je pracovat ekologicky a ekonomicky. Naše stroje jsou plnohodnotnými parťáky pro každodenní práci. TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. – výroba a prodej manipulační a komunální techniky


Kvalita, kterou si můžete dovolit

Vystavovatel: FOZAM s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

Tepelná čerpadla NEXUS Tepelná čerpadla evropského výrobce SUNEX jsou široce rozšířená především na náročných trzích západní Evropy, kde jsou také pravidelně oceňovány za kvalitu i design. Vysoká kvalita zajišťuje zákazníkům bezproblémový provoz a úsporu nákladů. SPLITová tepelná čerpadla NEXUS EVI vzduch / voda patří mezi nejdostupnější tepelná čerpadla na trhu. Snadno se instalují a nevyžadují stavbu drahých zemních výměníků tepla. Samotná montáž spočívá v umístění venkovní jednotky k objektu a jeho propojení s vnitřní jednotkou, která se napojí na stávající otopnou soustavu, ať už radiátory, nebo podlahové topení. Časová náročnost instalace je pouze 1 den. Tepelná čerpadla Hotjet Výrobce a vývojář monoblokových tepelných čerpadel, patřící mezi špičku na českém trhu. Kompatibilní s fotovoltaickýmy systémy a jinými zdroji tepla. Topí, chladí, šetří


Inovativní produkty, systémy a řešení pro elektrotechniku a automatizaci

Vystavovatel: PHOENIX CONTACT, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Jsme dceřiná společnost německé společnosti působící téměř 30 let na českém trhu, dodáváme kompletní sortiment elektro výrobků a služeb v České republice.

Jedná se o výrobky, které jsou určeny nejen do rozváděčových skříní - svorky a příslušenství, materiály pro značení svorek, vodičů a zařízení, relé, převodníky napětí, napájecí a záložní zdroje, přepěťové ochrany, PCB konektory a průmyslové konektory, Phoenix Contact dokáže také zajistit jednotlivé prvky nebo kompletní řešení z oblasti automatizace.

Samostatnou skupinou jsou pak produkty pro oblast emobility - řídící jednotky, zásuvky, kabely a ochranné prvky. Zástupce těchto produktů naleznete na našem stánku.

Stejně jako v mateřské společnosti i my plníme hlavní poslání dané mottem Phoenix Contact- Inspiring Innovations.

 


Značka Olife Energy

Vystavovatel: Olife Energy, a.s. - Hala - 2, Stánek - B09

Olife Energy a.s. nabízí úplné portfolio nabíjecích stanic pro všechny typy dobíjení od pomalých a středně rychlých střídavých (AC) nabíjecích stanic s příkonem od 3,7 kW do 2x22 kW až po rychlé a super rychlé (DC) nabíjecí stanice 40 – 360 kW. Stanice jsou dostupné v provedení samostatně stojícího stojanu, montovány jako tzv. WallBox, nebo DoubleBox. Nabíjecí stanice OlifeEnergy se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a originálním designem. Jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice. součástí portfolia je OlifeEnergy Cloud - komplexní energetická služba společnosti Olife Energy a.s., která dokáže vzdáleně optimalizovat výkon vašich dobíjecích stanic. Služba klade důraz na maximální využití vaší infrastruktury a tím minimalizuje náklady na dobíjení elektromobilů a zároveň vás ochrání před překročením maximálního rezervovaného příkonu.


Elektrické koloběžky, motocykly a mopedy X-scooters

Vystavovatel: X - scooters s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B01

Naše společnost vám představí téměř kompletní řadu svých elektrokoloběžek a těšit se tak mohou příznivci všech věkových kategorií. K vidění bude na 30 různých strojů - od malých modelů pro děti, volnočasové a snadno přenosné koloběžky do města, až po velké mopedy. Navíc představíme exkluzivní novinku - motocykl XRS01 EEC Li Raptor PRO o výkonu 3000W. Pro děti opět vystavíme několik modelů populárních elektrických čtyřkolek.

 


CITROËN EXKLUZIVNĚ PŘEDSTAVÍ SVOU NOVINKU ë-C4 X

Vystavovatel: C Automobil Import s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C05

Citroën představuje novou, elegantní, atraktivní a cenově dostupnou alternativu ke klasickým hatchbackům a SUV střední velikosti.

Nový Citroën C4 X a Citroën ë-C4 X v sobě spojují eleganci siluety fastbacku, moderní přístup SUV a s délkou 460 cm nadčasový charakter prostorného čtyřdveřového vozu.

C4 X a ë-C4 X nabízejí díky intuitivnímu rozhraní infotainmentu MyCitroën Drive Plus, které se poprvé objevilo v novém Citroënu C5 X, nejnovější úroveň konektivity.

Mezi dostupné motory patří tři benzinové motory Citroën PureTech a jeden dieselový motor, jakož i 100% elektrický motor pro ë-C4 X, který bude na řadě evropských trhů nabízen exkluzivně.  

ë-C4 X nabízí s elektromotorem o výkonu 100 kW / 136 k dojezd podle WLTP až 360 km a rychlé dobíjení 100 km/10 min při 100 kW DC.

Délka: 4,60 m, šířka: 1,8 cm, výška 1,52 m


Vyzkoušejte si, jak se řídí prémiový, plně vybavený Enyaq!

Vystavovatel: Clean Energy Solutions s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V01

V rámci eAutoRent.cz nabízíme služby půjčovny, pronájmu, car-sharingu a osobní přepravy, a to zcela profesionálními a moderními způsoby. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník, kterému poskytujeme chytré, jednoduché a spolehlivé služby. Zaměřujeme se výhradně na elektromobily v prémiových specifikacích a výbavách pouze od koncernu Volkswagen. Jako první uvádíme na trh flotilu devíti identických elektromobilů Škoda Enyaq iV 80x 4x4 Sportline [RV 05-2022] v magické černé barvě a s maximální výbavou.

Na veletrhu e-SALON vám ukážeme naše auta a nabídneme předváděcí jízdy, při kterých si budete moci vyzkoušet jak příjemné svezení nové škodovky nabízejí. Samozřejmě si pak můžete Enyaqa okamžitě půjčit nebo rezervovat. Najdete nás na venkovním parkovišti před vstupem do veletržních hal. Budeme se na vás těšit.


Zaujmete, odvezete, ušetříte – elektromobily elBlesk

Vystavovatel: elBlesk elektromobily - Hala - 3, Stánek - A03

Již 5 let působí elBlesk na evropském trhu a pokrývá stále rostoucí poptávku po dostupných elektromobilech. elBlesk má řešení pro každodenní dopravu ať už s řidičským průkazem nebo bez.

Vzhledově i technologicky unikátní model elBlesk Tříkolka zaujme každého.

extrémně levné pořízení i provoz, lze řídit i bez ŘP (25 km/h), přenosná baterie, maximální rychlost dle verze až 60 km/h

Nejprodávanější elektromobil elBlesk Tiger má nově maximální rychlost až 90 km/h.

nadstandardní výbava (LCD displej, parkovací kamera, ABS, klima…), obrovská životnost baterie s technologií LiFePO4, nabíjení z obyčejné zásuvky 230 V, jednoduché ovládání a bezkonkurenční parkování (i kolmo)

Užitkové vozy elBlesk Cenntro Metro a N1

dotace na pořízení až 700.000 Kč, výměnné nástavby a příslušenství (sklápěčka, box, valník, sypač, zametač, radlice...), ideální pro obce, komunální služby i firmy, celoroční využití

Elektromobily i na splátky již od 2000 Kč/měsíčně.
Vícemístný model? Informace rádi poskytneme na stánku.

 


Atraktivní studie elektromobilu ID. SPACE VIZZION

Vystavovatel: Porsche Česká republika s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A03

Mimořádně atraktivní studie elektromobilu ID. SPACE VIZZION definuje zcela nový segment vozidel a je výhledem na budoucí sériově vyráběný model. Zákazníci se mohou těšit na typické vlastnosti automobilu kategorie „gran turismo“ ve spojení s velkorysým a variabilním vnitřním prostorem SUV.. Poprvé jsou všechny pro řidiče důležité informace soustředěny pouze na head up displej s rozšířenou realitou místo digitálního kokpitu. Veškerá zábava, komfort a online funkce, stejně jako nastavení vozidla, jsou na 15,6“ dotykovém displeji, který jako by se vznášel ve vzduchu a tvoří tak dominantu interiéru. Další důležité informace poskytuje řidiči interaktivní světelná lišta „ID. Light“, která je umístěna mezi střešními A sloupky. Technickým základem studie ID. SPACE VIZZION je modulární platforma MEB pro elektromobily koncernu Volkswagen. Elektrický pohon všech kol 4MOTION s celkovým výkonem až 250 kW zajistí za všech podmínek mimořádnou jízdní dynamiku ve spojení s příkladnou bezpečností. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládne elektrické „gran turismo“ za pouhých 5,4 sekundy, ale současně nabídne také pozoruhodnou hospodárnost. Důsledná optimalizace aerodynamiky se součinitelem aerodynamického odporu vzduchu 0,24 totiž prodloužila dojezd na jedno nabití sady akumulátorů o celkové kapacitě 82 kWh až na 590 kilometrů (WLTP).


Malé užitkové a osobní elektromobily od ECO CARS

Vystavovatel: ECO CARS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A07

Společnost ECO CARS s.r.o. představí malé užitkové a osobní elektromobily do měst a obcí, firemních areálů, pro velké farmy, lesy, a třeba i produkční nebo filmové společnosti. Zkrátka, které nacházejí využití především tam, kde je požadavek na čistý a tichý provoz.

Na našem stánku Vám představíme nejnovější modely od značek Garia, Evolution, HiSUN a dalších. Například Garia Utility, jako zástupce komunální třídy, HiSUN Vector E1 pro práci v náročném terénu nebo Evolution Forester jako vůz pro osobní užití.


Společnost VOLTDRIVE představí již počtvrté na veletrhu své nabíjecí stanice

Vystavovatel: VOLTDRIVE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A05

Společnost VOLTDRIVE je tradiční český výrobce nabíjecích stanic pro elektromobily s více než desetiletou historií. Na e-Salonu 2022 již počtvrté představí své nabíjecí stanice, které jsou oblíbené díky svému designu, odolnosti a kvalitě. Nabíjení automobilů je díky nim až 9x rychlejší než u běžné zásuvky. Beze zbytku splňují veškeré normy a parametry pro český a evropský trh a jsou zcela kompatibilní se standardy dodavatelů elektrické energie. Díky řadě přídavných „smart“ funkcionalit, jako je například on-line připojení k centrále, autentizace uživatele nebo bezhotovostní platby, nabízejí nabíjecí stanice VOLTDRIVE komplexní řešení jak pro domácí nabíjecí stanice, tak pro ty veřejné.

Jako přímý český výrobce garantuje VOLTDRIVE i rychlou dostupnost servisu, ať už budete potřebovat pomoci s čímkoliv. Jako hlavní téma letošní expozice představíme modulární řešení nabíjecí infrastruktury pro parkovací garáže. Mimo nabíjecí stanice se budou moci návštěvníci seznámit rovněž s využitím systému VoltGuard, který umožňuje bezproblémové a chytré nabíjení elektromobilů i na místech, kde je k dispozici pouze omezený elektrický příkon.

Více informací najdete na: www.voltdrive.com 


GreenBike

Vystavovatel: Green Bike - Hala - 3, Stánek - A16

GreenBike, český výrobce charakteristických elektrokol, která vynikají výjimečným designem rámu. Minimalistický vzhled motoru a dokonale ukrytá baterie v tenkém rámu elektrokola navozuje dojem, že ačkoliv jedete jako s větrem o závod, pod sebou máte osedlané klasické horské kolo. GreenBike má ve svém programu také pohon invalidního vozíku HANDY RIDER. Jde o velice zajímavé řešení jak si udržovat aktivní životní styl, i když jste odkázáni na použití invalidního vozíku. Váš invalidní vozík totiž proměníte během pár vteřin na vozík sportovní.


Dopravní podnik hl. m. Prahy

Vystavovatel: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost - Hala - 3, Stánek - B07a

(DPP) je největším dopravcem zajišťujícím městskou hromadnou dopravu v České republice. Obsluhuje celkem 144 autobusových, 1 trolejbusovou, 35 tramvajových linek (26 denních a 9 nočních) a 3 linky metra. K 1. 6. 2022 DPP vlastnil 1 210 autobusů,1 trolejbus, 802 tramvajových vozů a 146 vlakových souprav metra. Podnik měl k 1. 6. 2022 v evidenčním stavu celkem 10 932 zaměstnanců, z toho 4 272 řidičů MHD. Jediným akcionářem DPP je hlavní město Praha. Více informací o DPP naleznete na dpp.cz.


Německá automobilka Opel již dnes nabízí elektrický pohon ve většině svých modelových řad

Vystavovatel: O Automobil Import s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A13

V horizontu roku 2024 budou už všechny Opely - od kompaktní Corsy přes atraktivní SUV Mokka, Crossland a Grandland a atraktivní Astru až po trojici užitkových dodávek Combo Van/Vivaro/Movano - mít minimálně jednu elektrifikovanou variantu. Na e-SALON Opel představí kompaktní elektromobily Corsa-e a Mokka-e s dojezdem až 353 km,  luxusní elektrický minibus Zafira-e, sebevědomé plug-in hybridní SUV Grandland PHEV, které kombinuje pohon na benzin i elektřinu, stejně, jako zcela nová Astra PHEV.

Chcete vyhrát nový Opel Astra plug-in hybrid na týden? Stačí se zastavit na stánku Opel a zanechat nám svůj kontakt. Losování proběhne v neděli 13.11. od 15:00 na stánku Opel.


To nejzajímavější z elektrických skútrů a motorek - Horwin, Torrot, RGNT

Vystavovatel: Motopoint, a.s. - Hala - 3, Stánek - A08

Společnost Motopoint uvede na e-Salonu modelovou řadu elektrických skútrů a motorek Horwin, Torrot a RGNT. U značky Horwin se můžete těšit na modely EK1, EK3 a CR6, které budou k dispozici k testovacím jízdám a pokud vše proběhne podle plánu, tak poprvé představíme také úplně nový skútr, model SK3.

Značka Torrot je výrobcem elektrických motocyklů pro děti ve věku 3-11 let. Prohlédnout si budete moct oba modely MX1 i MX2 a pro dospělé budeme mít připravený skútr TORROT Muvi, který znají všichni, kteří v Praze využívají službu BeRider.

Třešničkou na dortu bude jedinečný exemplář elektrického motocyklu RGNT, který je ručně vyrobený ve Švédsku a svojí kombinací moderních technologií a retro designu zaujme každého fanouška elektromobility.


Elektromotorky Super SOCO od ANTIK Telecom

Vystavovatel: Super Soco - Hala - 3, Stánek - B02

ANTIK Telecom je technologická společnost sídlící v metropoli východu - Košicích. Primárně se zabývá prodejem motocyklů, vývojem chytrých technologií a budováním masivní sítě nabíjecích stanic na Slovensku. ANTIK je výhradním dovozcem a prodejcem 100 % elektrických motocyklů Super Soco na slovenském a českém trhu. Prodává motorky pro milovníky čisté energie s nulovým spalováním CO2. ANTIK prodává tiché elektrické motorky a skútry širokému publiku motoristických nadšenců, jejichž trh se neustále rozrůstá o nové „zelené“ řidiče. ANTIK je už přes dva roky i monopolní provozovatel „skútrsharingu“ v Košicích. Ve službě sdílených motocyklů nabízí zákazníkům přes 120 sdílených prostředků. Mobilita pomocí sdílených motocyklů a skútrů je ve městě velmi oblíbená, jelikož nabízí zákazníkům rychlý a levný přesun z místa na místo. ANTIK z tohoto hlediska představuje i důležitou součást dopravy ve městě.


Společnost Smart4smart je generálním partnerem výrobce ETREL pro Českou republiku

Vystavovatel: smart4smart s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A04

Na veletrhu e-SALON nebude chybět ani společnost Smart4smart působící na českém trhu v oblasti elektromobility již od roku 2014, což ji řadí mezi průkopníky v rozvoji elektromobility v České republice. Za dobu působení společnost dodala na český trh více jak 1.300 nabíjecích stanic, stala se partnerem významných firem a uzavřela partnerství s významnými automobilovými značkami jako Mercedes-Benz Česká republika, Hyundai Motor Czech a dalšími. Společnost dále spolupracuje s významnými hráči v oblasti dodavatelů elektrické energie. 

Společnost Smart4smart je generálním partnerem výrobce ETREL pro Českou republiku. Výrobce ETREL se věnuje elektromobilitě již neuvěřitelných 15 let, a proto za jeho produkty stojí především zkušenosti, pokročilé funkce a v neposlední řadě veškeré potřebné certifikace dle platných norem. Výrobní závod je umístěn ve Slovinsku a zaměstnává přes 160 pracovníků. Nabíjecí stanice ETREL se nacházejí ve více jak 40 zemích a na všech kontinentech. Celkový počet dodaných stanic je více než 40.000 kusů. Hlavní tým společnosti ETREL pochází z energetického sektoru a přináší znalosti a zkušenosti potřebné k vývoji vyspělých produktů pro nabíjení elektromobilů v inteligentních sítích.

V červenci 2021 se společnost stala součástí Landys+Gyr - nadnárodní korporace a světového lídra v oblasti inteligentního měření a hospodaření s energií.

Na stánku společnosti letos bude možné vidět všechny modely nabíjecích stanic a systém pro řízení nabíjecí infrastruktury. Vzhledem k nařízení Evropské komise - povinnosti umožnit na veřejných nabíjecích stanicích bezkontaktní platby, představí společnost řešení bezkontaktních plateb a vytvoření nabíjecích hubů. 


Značka SELVO

Vystavovatel: BG Technik cs, a.s. - Hala - 3, Stánek - A15

Značka SELVO představí nejprodávanější elektromobil komunální údržby v ČR spolu s unikátním elektrickým příslušenstvím vyvíjeným v ČR. Dále elektrické vozíky a skútry SELVO pro osoby s hendikepem i bez něj, které patří k nejoblíbenějším.


Česká premiéra HiTech elektromoto Ovaobike MCR

Vystavovatel: E-PARK, L PRECISION s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A09

Ovaobike je další nová značka elektrobiků z dálného východu – ale tentokrát z Tchajwanu. Dovozcem pro ČR a SR je divize E-Park společnosti L PRECISION s.r.o.

Ovaobike je víc než jen chytrá volba přechodu na elektrický motocykl. Vytvořil jej tým milovníků motocyklů, který přináší nejnovější technologie do vašeho každodenního života a každodenní jízdy. Každý model Ovaobike je dokonale navržen s citem pro detail v dílnách nejlepších designerů. Motorka s vámi dokonale komunikuje přes barevný display. Chytrá aplikace vás udrží v kontaktu s vaším e-bikem, takže vyhledání, start nebo kontrola na dálku vám nedělá problém.

Je to elektromotorka vyvinutá týmem motorkářů pro motorkáře.

Současná třímodelová řada prémiových e-biků se může pochlubit brzdami Brembo a maximálkou až 150 km/hod. Rovněž dojezd až 200 km patří k nejvyšším v této kategorii. První modelová řada Ovaobike je 14palcový MCR dostupný ve třech různých provedeních – MCR-H, MCR-M a MCR-S, přičemž „MCR“ znamená „Mini City Racer“.

Ovaobike MCR-H je základní model /ekvivalentní s 125ccm/ s 9,1kW nábojovým motorem a 4,8kWh baterií. Jeho cena je stanovena na 10890 Euro vč. DPH. Střední třída MCR-M a nejvyšší specifikace MCR-S jsou vybaveny výkonnějším středovým motorem o výkonu 17 kW (23 k) a dvěma bateriemi s výkonem 9,6 kWh s rekuperačním brzděním. Cena MCR-M je 14890 EUR, MCR-S 15890 EUR. Revoluční je jediné slovo, které může popsat zážitek jezdce na MCR-S.

V roce 2023 se navíc očekávají tři další zcela nové modely v plné velikosti – terénní MXR, skútr CT-X v agresivním stylu a 17palcový café racer CR-21 v retro stylu.


Greenbuddies představují kompletní řešení pro elektromobilitu

Vystavovatel: Greenbuddies Charging, s.r.o.

Greenbuddies vstupují na český trh s kompletním řešením projektů solárních carportů. Přináší ho českým zákazníkům společně se svým portfoliem služeb v oblasti průmyslových fotovoltaických elektráren a infrastruktury pro elektromobilitu. Své projekty realizovala již ve 14 zemích Evropské Unie. Za 5 let své existence společnost Greenbuddies dokončila více než 700 MWp fotovoltaických elektráren a nainstalovala více než 1 750 000 fotovoltaických modulů.

Greenbuddies mají na svědomí největší instalaci svého druhu v Rakousku u lázní Sonnentherme Lutzmannsburg. Společně s rakouským partnerem bylo nainstalované řešení carportových konstrukcí, které zastřešují přibližně 460 parkovacích míst pro zákazníky a zaměstnance, fotovoltaickou elektrárnu s instalovaným výkonem 1,5 MWp a 10 nabíjecích bodů s výkonem 22 kW. Na domácím i zahraničním trhu plně zajišťuje i přípravnou fázi předcházející vlastní realizaci, včetně zajištění veškerých potřebných povolení, územních rozhodnutí, vypracování kompletních technických řešení elektrárny a nabíjecí infrastruktury, kdy se klientovi předá kompletní řešení na klíč.

Společnost na veletrhu e-SALON představí Aleš Damm, ředitel Greenbuddies Charging a expert na infrastrukturní projekty, nabíjecí stanice a elektromobilitu, svou prezentací na téma „Kombinace solárních carportů a nabíječek v praxi“.


ejoin, s.r.o.

Vystavovatel: ejoin, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A02

Ejoin je slovenská firma vyrábějící nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrické kola. Díky internímu vývoji dokážeme poskytnout široké portfólio produktů a mnohých nabíjecích řešení. Všechny nabíjecí stanice jsou vyráběné v naší vlastní výrobní hale na Slovensku. Díky tomu umíme reagovat na všechny požadavky trhu a upravit produkty i na základě individuálních požadavků. Kromě výroby stanic nabízíme i komplexní softwarové řešení, které jsou také vyvinuty naším interním developerským týmem. Pod názvem ejoin GO vedeme i vlastní síť veřejných nabíjecích bodů. K roku 2022 máme v síti už více než 220 veřejných nabíjecích bodů a jsme jedni z třech největších nabíjecích stanic na Slovensku.


AUTO1.com - Největší evropská velkoobchodní platforma pro ojeté vozy

Vystavovatel: AUTO1 GROUP OPERATIONS SE - Hala - 3, Stánek - C01

Více než 60 000 partnerských prodejců ve více než 30 zemích aktivně digitalizuje své podnikání v oblasti ojetých vozidel pomocí řešení nákupu a prodeje na webu AUTO1.com. Kupující mají přístup k inventáři více než 30 000 ojetých automobilů kontrolovaných různými značkami. 

Nabídkou pohodlného řešení a přístupu k největším ojetým vozům v Evropě platforma pro obchodování s automobily, umožňujeme profesionálům v obchodování s automobily nakupovat z mezinárodního inventáře a prodávat přebytečný inventář rychleji, snadněji, spolehlivěji a za konkurenceschopnější ceny. Naše celoevropská logistická síť s více než 300 logistickými partnery také umožňuje mezinárodní obchodování dodávkou automobilů po celém kontinentu rychlostí a za atraktivní ceny.

 


MG A MITSUBISHI PŘEDSTAVÍ NOVINKY NA E-SALONU 2022

Vystavovatel: M Motors CZ - Hala - 4, Stánek - C01

Značky MG a MITSUBISHI ukáží novinky pro rok 2023 na E-SALONu.

“Výstava E-salon je vrcholem sezóny a pro nás v naprosto ideálním termínu, protože zanedlouho budeme uvádět hlavní novinky pro rok 2023. Rozhodli jsme se tedy představit hned několik modelů MG a Mitsubishi”, říká Marek Vodička, Marketingový a PR manažer M Motors CZ/SK.

 

  • Nové MG ZS EV        (elektrická verze modelu ZS)
  • Nové MG5        (unikátní elektrický kombík)
  • Nové ASX HEV         (nástupce legendy ASX – v hybridní verzi)

Informace o nových modelech jsou již nyní na

www.mitsubishi-motors.cz

www.mgmotor-czech.cz

“Pro návštěvníky i pro komunikaci našich značek to má zásadní význam, protože se jedná o regionální premiéry a my tak de facto zahajujeme propagaci těchto novinek a poprvé oficiálně oznamujeme jejich příchod na český a slovenský trh”, dodává Vodička.


Užitkové elektromobily Goupil od prodejce Eurogreen CZ

Vystavovatel: EUROGREEN CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A01

Společnost Goupil byla založena 1996 s cílem výroby a vývoje lehkých komunálních vozidel. Díky vlastní prověřené koncepci vozidel je největším výrobcem tohoto typu. Goupily jsou lehká užitková vozidla s množstvím nástaveb. Modely Goupilu jsou prověřeny letitým provozem v nejrůznějších podmínkách (od africké Sahary, Středního Východu, Evropy, Ameriky po polární kruh). Jeho vozidla používají poštovní a kurýrní služby ve většině Evropy, rozvážkové firmy jako PicNic apod. Goupil je exkluzivní dodavatel pro Volkswagen GROUP, Bundeswehr a mnoho dalších.

Vzhledem k výborným technickým parametrům a díky velké produkci vozidel (dle norem automotive) nabízí Polaris-Goupil velmi dobrý poměr kvalita/cena.

Díky lehké konstrukci nezatěžují komunikace, nespotřebuji mnoho energie (ekonomický provoz), nicméně jsou schopny dlouhodobého zatížení – opět prověřeno dlouhodobým provozem. Goupil vlastní certifikát jakosti ISO 9001.

Více na https://polaris-goupil.cz/


Nabíjecí stanice SCAME, kabely a kompletní příslušenství

Vystavovatel: SCAME-SK, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C05

Skupina SCAME, je výrobcem komponentů a systémů pro elektrická zařízení v sektoru stavebnictví, služeb a průmyslu od roku 1963.

Už více než půl století věnujeme pozornost životnímu prostředí a člověku, stejně jako nepřetržitému výzkumu za účelem získání inovací, které promítáme do celkové kvality a skutečných výhod pro uživatele.

Stali jsme se průkopníkem v oblasti řešení zaměřených na nabíjení elektrických vozidel, pro které byla vytvořena zvláštní obchodní divize.

V nabídce pro letošní expozici představíme nabíjecí stanice různých provozních režimů, které lze vylepšit doplňkovými funkcemi a vlastnostmi. Vyvažování zátěže či dálkové monitorování. Maximální flexibilitu systému i při proudu generovaném solárními panely. Systémy umožňující řízení až 16 nabíjecích míst. Garantujeme kompatibilitu stanic s externími poskytovateli služeb E-mobility, kteří podstoupili test kompatibility OCPP 1.6 JSON

Celý sortiment včetně příslušenství vám rádi představíme v našem stánku.


Green power of excellent German quality – E-skútry, E-Choppery a pomocná Senior vozítka

Vystavovatel: ACK Autovermietung GmbH - Hala - 3, Stánek - C06

Představeny budou škály modelů a nových modelových řad e-motocyklů německých značek TISTO a ROLEKTRO pro všechny věkové kategorie. Pro seniory jsou připraveny moderní funkční čtyřkolky, na nejmenší čekají dětské elektro-hračky. Mezi exkluzivními novinkami se objeví jednička na německém trhu: skútr TISTO LUNA 3.0 - KLASIKA s výkonem až 5000W. Další novinkou je E-Chopper HL 6.0 s 4000W motorem, 110km/h a dojezdem až 200 km a ROLEKTRO E-Quad 6 – moderní skládací společník pro seniory na čtyřech kolech!


Nahlédněte do budoucnosti samořídících aut na stánku Valeo na veletrhu e-SALON

Vystavovatel: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. - Hala - 2, Stánek - A01a

Tři technologické a sociální revoluce utvářejí největší historický vývoj v automobilovém průmyslu za poslední dobu: elektrifikace, autonomní vozidla a digitální mobilita. Tyto tři vzájemně propojené revoluce přinášejí rychlou, radikální změnu automobilů a způsob, jakým je používáme, přičemž vozidlo v klasickém pojetí postupně ustupuje do pozice chytrého auta, podobně jako byl telefon nahrazen chytrým telefonem.

Valeo, jako technologická firma je v epicentru všech těchto tří revolucí. Na e-SALONu představíme technologie pro autonomní řízení, naše výzkumné a vývojové aktivity v České republice v tomto oboru a naše technologie pro e-mobilitu.

Trh s asistenčními systémy do aut se rychle rozšiřuje a očekává se, že do roku 2030 se ztrojnásobí. Valeo je světovým lídrem v této oblasti, přičemž v současné době je jeho technologiemi vybaveno každé čtvrté nové auto. Do roku 2025 budou tři ze čtyř nových vozidel vybavena pokročilými systémy aktivní bezpečnosti, které umožní vozidlu přesně sledovat své prostředí a spouštět bezpečnostní manévry, jako je například automatické nouzové brzdění. Polovina nových vozidel bude mít automatizační funkce úrovně 2.

Valeo má na trhu nejrozsáhlejší portfolio řešení pro asistenční systémy. Některé z nich již tvoří součást každodenního života mnoha řidičů po celém světě.

 

Valeo také poskytuje „mozek“ těchto aut, řídicí jednotky, které kombinují a zpracovávají shromážděná data. Řídicí jednotka mapuje detailní 360° obraz okolí vozidla. Pomocí algoritmů pak detekuje objekty a poskytuje bezpečnostní funkce. Na veletrhu e-SALON máte příležitost nahlédnout právě do tohoto „mozku“ a to hned na dvou vozidlech – na jednom osobním a na jednom nákladním autě.


Národní premiéra nového SUV modelu Renault Austral s novou generací hybridního pohonu E-Tech a revolučním systémem openR

Vystavovatel: Renault Česká republika, a.s. - Hala - 4, Stánek - B01

Renault obnovuje svou nabídku v kategorii SUV ambiciózním modelem: Nový Renault Austral. Bude jedním z pilířů při znovudobývání segmentu C, který je srdcem světového automobilového trhu. Nový Austral pokračuje v ofenzívě, kterou v tomto segmentu zahájily modely Arkana a Mégane E-Tech elektrický.


Instalace, prodej a servis vodíkových technologií – výroba, uskladnění, plnění vodíku

Vystavovatel: HYDROGEN SYSTEMS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B06

Nabízíme:

Elektrolyzéry pro výrobu „zeleného“ vodíku

Stacionární úložiště vodíku, zemního plynu, bioplynu a dalších

Transportní moduly vodíku, zemního plynu, bioplynu a dalších

Kompresory a plnící stanice vodíku až 1000bar               

Využití vodíku pro akumulaci přebytkové energie z OZE


Představíme novinky a hledáme nové obchodní partnery

Vystavovatel: NEVIMA GROUP s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C02

Společnost NEVIMA GROUP s.r.o. je výhradním akreditovaným distributorem motocyklů, čtyřkolek, elektroskútrů, elektrokol, elktrokoloběžek a seniorských elektrických vozidel značek Benelli, Keeway, SYM, SWM, JJM. Přijďte na náš stánek 3C02 v hale 3, představíme vám nové modely. Právě nyní nabízíme výhodnou spolupráci při prodeji našich strojů novým obchodním partnerům. Náš sortiment je široký od dětských vozítek až po profesionální delivery vozítka.


Hyundai IONIQ 6

Vystavovatel: Hyundai Motor Czech s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Druhý člen produktové řady IONIQ, zaměřené výhradně na bateriové elektromobily, je elegantním, aerodynamickým sedanem. Je jedním z nejúspornějších elektromobilů, jeho součinitel odporu vzduchu činí pouhých 0,21 a zajišťuje dojezd 614 kilometrů a spotřebu elektrické energie 13,9 kWh/100 km. IONIQ 6 však vyniká také svým designem, využívajícím hladké linie a oblé křivky, inspirovaným řadou ikonických modelů z 20. a 30. let minulého století. Stejně jako IONIQ 5 se i tento model pyšní schopností ultra-rychlého dobíjení a technologií V2L pro napájení externích elektrických přístrojů.