Najdete na veletrhu - e-SALON


Elektrická motorka Super SOCO TC

Vystavovatel: eco Gear s.r.o.

Malý a lehký elektrický moped s dojezdem až 160 km a vzhledem klasického motocyklu 50. let. Moderní technologie, nízká hmotnost a výborná obratnost jej předurčují pro rychlý a pohodlný průjezd městem.

www.super-coco.cz 

 


Představení společnosti Webasto

Vystavovatel: Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o.

Webasto patří mezi přední německé výrobce a mezi významné dodavatele na poli automobilového průmyslu. Tradičně je známo jako dodavatel nezávislých topení ve výkonech 2-15 kW,  střešních a kabrioletových  systémů, kdy pravidelně sbírá ocenění od známých auto moto časopisů i nezávislých zkušeben. A to činí už přes sto let.  Samozřejmě nezůstává stranou a bedlivě sleduje poslední dění a reaguje i na sílící trend elektromobility. Proto přichází s vlastní nabídkou nabíjecích stanic o výkonu až 22 kW vhodných především pro domovní použití. Základní produkt ve spodní části cenového spektra má název Webasto Pure a doplňuje ho Webasto Live s možností ovládání pomocí aplikace.


Český výrobce nabíjecích jednotek

Vystavovatel: Heger-eu s.r.o.

Společnost Heger-eu, s.r.o.je český výrobcem nabíjecích jednotek pro elektromobily , motocykly a kola, čerpající z dlouholetých zahraničních zkušeností jejího zakladatele a majitele pana Vladimíra Hegera. Nabíjecí jednotky vynikají robusní ocelovou konstrukcí odolávající jak prostředí garáže tak městské zástavbě. Největší předností je variabilita provedení a funkčnosti dle přání zákazníka. 

www.enabijecky.cz


Zažít Lexus

Vystavovatel: Toyota Central Europe - Czech s.r.o.

Na poli alternativních pohonů jsme v prémiovém segmentu výjimečnou značkou, protože full hybridní technologii nabízíme u všech našich modelů. Proto jsme pojali účast na e-Salonu velmi vážně a budeme se snažit návštěvníkům představit naší kompletní modelovou řadu, která je již dnes velmi široká a rozmanitá. Hlavním lákadlem na stánek naší značky by pak měla být ne jedna, ale rovnou dvě české premiéry vozů, které budou pro naší budoucnost klíčové. České veřejnosti představíme dva zbrusu nové modely, a to nový manažerský sedan vyšší střední třídy Lexus ES a městský crossover Lexus UX. Spolu s našimi vozy se budeme snažit návštěvníkům přiblížit i filosofii naší značky, založenou na tradiční japonské pohostinnosti Omotenashi. Přijďte na e-Salon Zažít Lexus.


Váš partner pro mobilitu

Vystavovatel: innogy Energo, s.r.o.

Rozšiřte svůj vozový park o elektromobily nebo CNG vozidla. innogy Vám k tomu zajistí dodávky paliva CNG, výstavbu CNG stanic, dodávku nabíjecích stanic a jednotný platební systém pomocí tankovacích CNG karet. Aktuálně v České republice provozujeme 30 veřejných CNG stanic a jsme jedním z předních evropských provozovatelů veřejné i firemní infrastruktury pro nabíjení elektromobilů s více než 7 tisíci nabíjecími místy ve 22 zemí. Doporučíme nabíjecí stanice dle vašich potřeb a dokážeme poskytnout přehledné údaje o nabíjení (kdo, kdy, kde, kolik) i rychlý servis. Pro firmy nabízíme slevový systém na palivo CNG. Naši motoristé používají naši aplikaci Navigace CNG stanic.

 

Přidejte se k nám.

 


Francouzské elektromobily Aixam je možné řídit již od 15 let

Vystavovatel: AUTO-ROCH s.r.o.

Společnost Auto-Roch s.r.o. je výhradním importérem francouzské automobilové značky Aixam pro Českou republiku. Již od roku 2013 je evropským lídrem elektromobilů v kategorii L6e – tedy lehkých čtyřkolek, které lze řídit od 15 let. Na veletrhu představuje nové modely 100% elektrických vozů z řady Sensation. Neváhejte ozkoušet modely City a Coupé, které vynikají svým vzhledem, jízdními vlastnostmi i bezpečností. Budoucnost elektromobilů není zaměřena jen na dospělé, ale i na teenagery – Aixam je ideální parťák a dopravní prostředek do města nejen pro dospělé, ale i pro děti od 15 let.


Jaguar a Range Rover na veletrhu

Vystavovatel: Jaguar Land Rover Austria GMBH

Jaguar I-PACE:

První ryze elektrický vůz značky Jaguar s výkonem 400 koní a točivým momentem 696 Nm. Díky 90 kWh baterii a sofistikovanému tepelnému čerpadlu, které udržuje ideální teplotu baterií, motorů a interiéru nabízí dojezd až 470 km dle nejnovější normy WLTP. Vůz je prošpikován moderními technologiemi, jako je například hlasová asistetka Alexa, dokonce se sám dovede učit a odhadnout preference řidiče.

 

Range Rover a Range Rover Sport PHEV:

Ikony britského designu nyní i v plug-in hybridní verzi. Kombinovaný výkon pohonného ústrojí přes 400 koní umožní srovnatelnou dynamiku s 8 válcovými vznětovými motory. Oba vozy se nezaleknou i terénu, jsou to stále Range Rovery. Spotřeba paliva činí pouze 3,1 l/100 km v kombinovaném režimu. Další novinkou u omlazených modelů Range Rover a Range Rover Sport je také nový infotainment Touch duo, který se ovládá pomocí dvou 10palcových dotykových obrazovek, přičemž je minimalizovaný počet klasických tlačítek. 

 


TOYOTA

Vystavovatel: Toyota Central Europe - Czech s.r.o.

Toyota oslavila v loňském roce 20 let od uvedení prvního hybridního modelu, Toyota Prius. Za tu dobu prodala po celém světě více než 12 milionů hybridů. Aktuálně v Česku nabízí celkem sedm modelů s plně hybridním pohonem. Na e-Salonu se představí kompletní hybridní řada (modely Yaris, Auris, C-HR, RAV4, Prius Plug-in), které doplní jedna ze zásadních novinek příštího roku, Toyota Camry. Vodíkovou budoucnost pak bude reprezentovat model Toyota Mirai.


VOLTDRIVE je ideální řešení pro nabíjení elektromobilů

Vystavovatel: VOLTDRIVE s.r.o.

VOLTDRIVE je předním českým výrobcem nabíjecích stanic pro elektromobily. Již od roku 2010 se zaměřuje na vývoj a výrobu nabíjecích stanic a  příslušenství , včetně návrhu a tvorby komplexních systémů nabíjecí infrastruktury..

Nabíjecí stanice VOLTDRIVE zahrnují celou škálu řešení od domovních stanic pro vnější i vnitřní montáž přes nabíjecí komplexy stojanů na velkokapacitních parkovištích až po nabíjecí stojany veřejně přístupné infrastruktury.. Společnost dodává své řešení také větším korporacím, které je využívají v rámci svých vlastních projektů.

VOLTDRIVE je ideální řešení pro nabíjení elektromobilů.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ UŽITKOVÝ ELEKTROMOBIL

Vystavovatel: EUROGREEN CZ s.r.o.

Eurogreen CZ se již pátým rokem věnuje importu užitkových elektromobilů na český a slovenský trh. Využívá více jak 20 let zkušeností se zastoupením komunální techniky Iseki, Zemmler a nově Orec. K prémiových značkám a jejich kvalitním produktům poskytuje prvotřídní prodejní a servisní síť po celé ČR. Servisní místa jsou vybavena kompletním diagnostickým zařízením a jsou připraveni na servis lithiových baterií e4V i Kaitec.

Více na www.polaris-goupil.cz

 


Inovativní produkty, systémy a řešení pro elektrotechniku a automatizaci

Vystavovatel: PHOENIX CONTACT s.r.o.

Jsme dceřiná společnost německé společnosti působící 25 let na českém trhu, dodáváme kompletní sortiment elektro výrobků a služeb v České republice.

Jedná se o výrobky, které jsou určeny nejen do rozváděčových skříní - svorky a příslušenství, materiály pro značení svorek, vodičů a zařízení, relé, převodníky napětí, napájecí a záložní zdroje, přepěťové ochrany, PCB konektory a průmyslové konektory, Phoenix Contact dokáže také zajistit jednotlivé prvky nebo kompletní řešení z oblasti automatizace.

Samostatnou skupinou jsou pak produkty pro oblast emobility - řídící jednotky, zásuvky, kabely a ochranné prvky. Zástupce těchto produktů naleznete na našem stánku.

Stejně jako v mateřské společnosti i my plníme hlavní poslání dané mottem Phoenix Contact- Inspiring Innovations.


Alkè - užitkové elektromobily

Vystavovatel: MIKEŠ-CZ, s.r.o.

Víceúčelové, výkonné a ekologické elektromobily značky ALKÈ působí na celosvětovém trhu více než 15 let. Jsou vhodné do měst, obcí, rekreačních a sportovních areálů, letišť, výstavních areálů, průmyslových areálů, zoologických zahrad nebo nemocnic a dalších zařízení, kde se dbá na šetrnost k životnímu prostředí a tichý provoz.

Vyrobeno pouze z evropských a severoamerických komponentů, 3x vyšší životnost než u vozidel s tradičním pohonem. Náklady na údržbu jsou nižší o 50% a náklady na spotřebu jsou nižší o 80%.

Stroj je vhodný na silnici i do terénu. Výkon motoru je až 14kW. Ošetřeno antikorozní úpravou (kataforézou). Stoupání až do sklonu 35%. Regulátor CURTIS s rekuperací. Tři druhy baterií včetně předehřevu pro zimní provoz, nabíjení ze sítě. Dojezd až 150km. Maximální hmotnost jízdní soupravy je až 4500kg. Možnost nasazení 40 konfigurací příslušenství (např. radlice, sypač, vysokovýklopná nástavba pro odvoz odpadu, atd.).

Další iínformace na: www.alkeelektromobily.cz